May 19th سیستم اطلاع رسانی پیامکی و سامانه پشتیبانی تلفنی

پیرو اقدامات اخیر در جهت ارتقا کیفیت خدمت رسانی و جلب رضایت مشتریان، سامانه اطلاع رسانی پیامکی همچنین سامانه پشتیبانی تلفنی فعال شد. سامانه پیامکی از این پس برای مواردی همانند آگاهی از وضعیت ... Läs mer »

May 17th درگاه های پرداخت آنلاین

پیرو درخواست های مکرر کاربران و نظر به مشکلاتی که با توجه به ضعف در سرویس دهی درگاه واسط زرین پال شاهد بودیم، مجدد درگاه های پرداخت آنلاین در سایت کدباکس فعال شد. در حال حاضر درگاه های مستقیم ... Läs mer »

Oct 6th به روزرسانی زیرساخت های سخت افزاری

نظر به حساسیت بالا در پایداری سرویس دهی و امنیت اطلاعات کاربران جهت پیشگیری از قطعی (دان تایم) های پیش بینی نشده و کاهش احتمال بروز خطاهای سخت افزاری ما در کدباکس به صورت دوره ای نسبت به تغییر ... Läs mer »

Dec 10th به روزرسانی سخت افزار و شبکه سرورهای کانادا

با توجه به برنامه زمان بندی شده جهت ارتقا سرورها که در پایان هر سال میلادی انجام می گردد، شاهد تغییراتی در شبکه و سخت افزار سرورهای کانادا کدباکس خواهیم بود.   این تغییرات موجب قطعی سرورهای ... Läs mer »

Dec 24th انتقال سرور s20 به دیتاسنتر استراسبورگ فرانسه

با توجه به مشکلات یک ماه گذشته s20 و اقدامات صورت گرفته در راستای حل این مشکلات متاسافانه شاهد تداوم مسئله بوده ایم به همین منظور در جهت رفع قطعی مشکل اقدام به تهیه سه سرور جدید از دیتاسنتر ... Läs mer »

Jul 21st تعمیرات زمان بندی شده در سرور های انگلیس

با سلام خدمت کاربران گرامی کدباکسبه اطلاعیه کلیه مشترکین سرور انگلیس میرساند که بخشی از سرور های انگلیس به مدت 3 ساعت در تاریخ 4 مرداد ماه 1397 از ساعت 23 الی 2 بامداد ( 26 July ) به منظور ارتقاء سخت ... Läs mer »

May 25th افزیش قیمت سرورهای مجازی

ما همواره سعی در ارائه مناسب ترین قیمت برای محصولات بر اساس نیاز مشتریان داریم. با این وجود بر اساس وابستگی شدید قیمت ها به ارز و همچنین موج عمومی قیمت گذاری بازار ما به ناچار پس از 3 سال قیمت ... Läs mer »

Dec 21st آپدیت شبکه سرور های ایران

به اطلاع کلیه مشترکین سرویس های وابسته به سرورهای ایران کدباس می رسانیم دسترسی به این سرویس ها حداکثر به مدت 5 ساعت  در تاریخ 3 دی ماه 1396  از ساعت 11 الی 16:10 به منظور تغییرات در پورت های شبکه با ... Läs mer »

Oct 25th آپدیت زمان بندی شده هاست اشترکی

پیرو برنامه زمان بندی آپدیت سرور هاست اشتراکی کدباکس، در تاریخ 28 و 29 اکتبر در ساعات اولیه بامداد (4 الی 6) ممکن است شاهد قطعی و اختلال در دسترسی به وب سایت ها باشید. این آپدیت جهت به روز رسانی ... Läs mer »

Sep 26th تعمیرات زمان بندی شده در سرور های انگلیس

با سلام خدمت کاربران گرامی کدباکسبه اطلاعیه کلیه مشترکین سرور انگلیس میرساند که کلیه سرویس های انگلیس به مدت 6 ساعت در تاریخ 15 مهر ماه 1396 از ساعت 15 الی 21 ( 7 october ) به منظور ارتقاع سخت افزاری و ... Läs mer »